موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

زبان کره‌ای را سریع‌تر روان‌تر با تسلط با اعتماد‌به‌نفس صحبت کن !

با دوره فشرده کره‌ای یک بار برای همیشه به صورت اصولی و کاربردی فقط در ۶ ماه زبان کره‌ای از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. بهترین مربیان زبان کره‌ای در کنار هم برترین مرکز تخصصی آموزش زبان کره‌ای در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آموزش زبان کره‌ای ترمیک فشرده خصوصی جمعه‌ها در شیراز

آموزش زبان کره‌ای در دوره‌های فشرده یا ترمیک اگر به فکر تقویت زبان کره‌ای هستید ولی هنوز شیوه مناسب سبک یادگیری خودتون را پیدا نکردید، حتما فرم شخصیت‌شناسی را پرکنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

چرا بهترین موسسه آموزش زبان کره‌ای هستیم؟

بهترین متد

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش زبان کره‌ای را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

مربیان قوی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت آموزش زبان کره‌ای قرار دارند. در انتخاب مربی سختگیر هستیم.

کیفیت بالا

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا در کلاس‌بندی و تعیین وقت در اتحاد با بهترین متد در کنار بهترین مربیان بالاترین کیفیت آموزش را به موسسه پارسا آورده است،

تنوع کلاس

دوره‌های مکالمه، ترمیک، گروهی، فشرده، خصوصی به همراه کلاس‌های آنلاین و دوره‌های ویژه شاغلین در آخر هفته‌ها تجربه بینظیری در زبان کره‌ای پدید آورده است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

از نیمه های ترم اول می‌توانید صحبت کردن به زبان کره‌ای را شروع کنید از آنجایی که دوره‌های به صورت استاندارد برگزار می شود شما از همان ابتدا به اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان کره‌ای می رسید.

دوره‌های ترمیک و گروهی آموزش زبان کره‌ای به صورت حضوری در شیراز

دور‌ه‌های فشرده آموزش زبان کره‌ای

دوره های خصوصی زبان کره‌ای

دوره های آموزش زبان کره‌ای به صورت کلاسهای کم جمعیت

دوره‌های آنلاین زبان کره‌ای

دوره های ضبط شده دانلودی آموزش زبان کره‌ای با ۶ ماه پشتیبانی (بزودی)

کوتاه‌ترین پاسخ: بین ۶ ماه تا یک سال و نیم. برای مکالمه حداقل ۳ ماه

این پاسخ برای عزیزانی است که برای تعیین وقت سفارت زمان کمی دارند و میخواهند خودشان را برای آزمون آماده کنند و به نمره قبولی و مصاحبه موفق برسند. البته برای تسلط کامل در حد زبان مادری به زبان کره‌ای بیشتر از ۲ سال زمان نیاز دارید.

شما میتوانید در آزمون تعیین سطح رایگان زبان کره‌ای موسسه زبان پارسا شرکت کنید.  بر اساس نتایج حاصله شما را در بهترین  دوره متناسب باسطح و نیاز شما قرار می دهیم.

در موسسه زبان پارسا دوره های زبان کره‌ای در سطوح به شرح زیر تدریس می‌گردد:

  1. مقدماتی
  2. پیشرفته
  3. آمادگی برای دانشگاه کره

 

ما برای شاغلین و افراد پر مشغله ‌دوره ‌های آموزش زبان کره‌ای در روزهای جمعه را پیشنهاد می دهیم.

همین حالا در دوره کره‌ای ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است