موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

زبان ایتالیایی را سریع‌تر روان‌تر با تسلط با اعتماد‌به‌نفس صحبت کن !

با دوره فشرده آموزش زیبان ایتالیایی یک بار برای همیشه به صورت اصولی و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. بهترین مربیان زبان ایتالیایی در کنار هم برترین مرکز تخصصی آموزش زبان ایتالیایی در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آموزش زبان ایتالیایی ترمیک فشرده خصوصی جمعه‌ها در شیراز

آموزش زبان ایتالیایی در دوره‌های فشرده یا ترمیک اگر به فکر تقویت زبان ایتالیایی هستید ولی هنوز شیوه مناسب سبک یادگیری خودتون را پیدا نکردید، حتما فرم شخصیت‌شناسی را پرکنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

چرا بهترین موسسه آموزش زبان ایتالیایی هستیم؟

بهترین متد

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش زبان ایتالیایی را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

مربیان قوی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت آموزش زبان ایتالیایی قرار دارند. در انتخاب مربی سختگیر هستیم.

کیفیت بالا

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا در کلاس‌بندی و تعیین وقت در اتحاد با بهترین متد در کنار بهترین مربیان بالاترین کیفیت آموزش را به موسسه پارسا آورده است،

تنوع کلاس

دوره‌های مکالمه، ترمیک، گروهی، فشرده، خصوصی به همراه کلاس‌های آنلاین و دوره‌های ویژه شاغلین در آخر هفته‌ها تجربه بینظیری در زبان ایتالیایی پدید آورده است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

از نیمه های ترم اول می‌توانید صحبت کردن به زبان ایتالیایی را شروع کنید از آنجایی که دوره‌های به صورت استاندارد برگزار می شود شما از همان ابتدا به اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان ایتالیایی می رسید.

دوره‌های ترمیک و گروهی آموزش زبان ایتالیایی به صورت حضوری در شیراز

دور‌ه‌های فشرده آموزش زبان ایتالیایی

دوره های خصوصی زبان ایتالیایی

دوره های آموزش زبان ایتالیایی به صورت کلاسهای کم جمعیت

دوره‌های آنلاین زبان ایتالیایی

دوره های ضبط شده دانلودی آموزش زبان ایتالیایی با ۶ ماه پشتیبانی (بزودی)

کوتاه‌ترین پاسخ: بین ۶ ماه تا یک سال و نیم. برای مکالمه حداقل ۳ ماه

این پاسخ برای عزیزانی است که برای تعیین وقت سفارت زمان کمی دارند و میخواهند خودشان را برای آزمون آماده کنند و به نمره قبولی و مصاحبه موفق برسند. البته برای تسلط کامل در حد زبان مادری به زبان انگلیسی بیشتر از ۲ سال زمان نیاز دارید.

شما میتوانید در آزمون تعیین سطح رایگان زبان ایتالیایی موسسه زبان پارسا شرکت کنید.  بر اساس نتایج حاصله شما را در بهترین  دوره متناسب باسطح و نیاز شما قرار می دهیم.

در موسسه زبان پارسا دوره های زبان ایتالیایی در سطوح به شرح زیر تدریس می‌گردد:

  1. A1
  2. A2
  3. B1
  4. B2

ما برای شاغلین و افراد پر مشغله ‌دوره ‌های آموزش زبان ایتالیایی در روزهای جمعه را پیشنهاد می دهیم.

همین حالا در دوره ایتالیایی ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است