موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

دوره آیلتس ۳ماه و نیم نمره بالای۷ در ۳۰جلسه با دو استاد متد آمریکاییELS

با دوره آمادگی آزمون آیلتس در ۳۰ جلسه به نمره ۷ آیلتس یا بالاتر برسید. دوره دو استاده با بالاترین استاندارد‌های آموزشی آمریکا، بهترین مربیان زبان انگلیسی در کنار هم برترین مرکز تخصصی آمادگی آزمون آیلتس در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آیلتس فشرده خصوصی جمعه‌ها در کمترین زمان در شیراز

دوره های آیلتس موسسه زبان پارسا توسط دو استاد دارای مدرک دکتری به مدت بیش از ۵ سال با متد ELS آمریکا تدریس میشود و رضایت بالا و نمرات درخشان زبان‌آموزان به ما اطمینان لازم را می دهد که خود را بهترین مرکز آموزش آیلتس در جنوب کشور بدانیم. دوره های را کاملا منطبق بر شخصیت شما طراحی کرده ایم.

چرا بهترین دوذه آیلتس را برگزار می کنیم؟

بهترین متد IELTS

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش آیلتس در کوتاه‌ترین زمان را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

آیلتس فرمولی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت با کمک فرمول های ساده‌ای که همیشه در ذهن شما می‌ماند، نکات آیلتس را یاد میدهند.

دو استاد همزمان

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا مهارت های چهارگانه آیلتس را به توسط دو استاد متخصص در بخش های جداگانه یکی گفتار و شنیدار و دیگری نوشتن و خواندن آموزش میدهد.

سرعت بالا

آزمون آیلتس مجموعه ای از نکات و راهکارهاست که بر اساس اطلاعات آماری می توانید در کپتاه ترین زمان به نمره بالایی در آن برسید. این هنر و تخصص متد امریکایی ELS است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

متد شگفت انگیز ELS به شما تکنیک ها و مهارت‌های لازم برای قبولی در آزمون آیلتس را آموزش می‌دهد. بیش از ۱۰۰۰ زبان آموز در طول ۵ سال گذشته متد ELS را برای آزمون آیلتس برگزیده اند. بر اساس این متد در ۳۰ جلسه معادل با ۳ماه و نیم میتوانید به نمره آیلتس ۶ونیم تا ۷ونیم برسید.

پاسخ کوتاه: بله

۳۰ جلسه دوره آیلتس با متد متد ELS از ده جلسه مقدماتی و ۲۰ جلسه حرفه‌ای تشکیل شده است. 

شما در ده جلسه ابتدایی به مهارت‌های لازم برای رسیدن به سطح لازم برای یادگیری نکات آزمون آیلتس خواهید رسید.

شما باید با قرارگیری تدریجی در کنار زبان انگلیسی سیناپسهای مغزی و بدن خودتان را نیز به زبان انگلیسی عادت دهید. 

این دوره آموزشی شما را صرفا برای کسب نمره لازم برای آزمون آیلتس آماده می‌کند. شما برای تبدیل شدن یک فرد مسلط به زبان انگلیسی باید مهارت های شنیداری و گفتاری خود را به مرور زمان تقویت کنید.

آیا با شرکت در کلاسهای کنکور فیزیک به متخصص فیزیک تبدیل می شویم؟

بله

ما برای کمک به زبان آموزان دوره آیلتس آزمون های ادواری ماک آیلتس را برگذار می کنیم.

همین حالا در دوره آیلتس ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است