موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰
نظرات و تجربیات زبان‌آموزان از آزمون آیلتس در شیراز موسسه زبان پارسا

نظرات و تجربیات زبان‌آموزان از آزمون آیلتس در شیراز

می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام و سایت رسمی موسسه زبان پارسا مراجعه کنید.
در آنجا فیلم ها و نظرات دانشجویان قبلی دوره های آیلتس ما را ببینید.
تمامی دانشجویان ما پس از شرکت در دوره ۳۰ جلسه آیلتس به روش ELS آمریکا نتایج قابل قبولی در آزمون های آیلتس کسب نموده اند.
با گرفتن مشاوره رایگان تخصصی از اساتید این دوره آقایان دکتر هومن روشنایی و دکتر امید روشنایی راه خود را جهت کسب نمره مورد نظر در آزمون آیلتس هموارتر کنید.
موسسه زبان پارسا این امکان را برای شما عزیزان ایجاد نموده است که بتوانید با مراجعه مستقیم به موسسه و اطلاع از تایم کلاس های در حال برگزاری مربوط به دوره های آیلتس مستقیماً با دانشجویانی که در این دوره ها در حال شرکت می باشند صحبت کنید تا بتوانید از نظرات و تجربیات آنها نیز بهره مند گردید.
دوره آیلتسی که در موسسه زبان پارسا برگزار می گردد در هر دوره نسبت به ادوار گذشته به روز رسانی می گردد.
اساتید متخصص ما با توجه به تجربیاتی که از دانشجویان ادوار گذشته کسب می نمایند نسبت به روز رسانی این دوره اقدام می نمایند تا بتوانیم درصد بالایی از دانشجویان خود را در این آزمون موفق کنیم.
همچنین موفقیت دانشجویان ادوار گذشته ما که در دوره های ۳۰ جلسه آیلتس به روش ELS آمریکا در موسسه زبان پارسا شرکت نموده و سپس موفق به کسب نمره مورد نظرشان در آزمون آیلتس شده‌اند بهترین تایید و سند اثبات برای پر بازده بودن و مفید بودن دوره های آیلتس برگزار شده در موسسه زبان پارسا توسط دو استاد متخصص ما می باشد.
پس هم اکنون با مشاوران ما در موسسه زبان پارسا جهت ثبت نام در دوره ۳۰ جلسه آیلتس به روش ELS آمریکا از پایه تا پیشرفته بدون نیاز به دوره Pre-IELTS تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *