موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

زبان ترکی استانبولی را سریع‌تر روان‌تر با تسلط با اعتماد‌به‌نفس صحبت کن !

با دوره فشرده ترکی استانبولی یک بار برای همیشه به صورت اصولی و کاربردی فقط در ۶ ماه زبان ترکی استانبولی از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. بهترین مربیان زبان ترکی استانبولی در کنار هم برترین مرکز تخصصی آموزش زبان ترکی استانبولی در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آموزش زبان ترکی استانبولی ترمیک فشرده خصوصی جمعه‌ها دانلودی در شیراز

آموزش زبان ترکی استانبولی در دوره‌های فشرده یا ترمیک اگر به فکر تقویت زبان ترکی استانبولی هستید ولی هنوز شیوه مناسب سبک یادگیری خودتون را پیدا نکردید، حتما فرم شخصیت‌شناسی را پرکنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

چرا بهترین موسسه آموزش زبان ترکی استانبولی هستیم؟

بهترین متد

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش زبان ترکی استانبولی را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

مربیان قوی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت آموزش زبان ترکی استانبولی قرار دارند. در انتخاب مربی سختگیر هستیم.

کیفیت بالا

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا در کلاس‌بندی و تعیین وقت در اتحاد با بهترین متد در کنار بهترین مربیان بالاترین کیفیت آموزش را به موسسه پارسا آورده است،

تنوع کلاس

دوره‌های مکالمه، ترمیک، گروهی، فشرده، خصوصی به همراه کلاس‌های آنلاین و دوره‌های ویژه شاغلین در آخر هفته‌ها تجربه بینظیری در زبان ترکی استانبولی پدید آورده است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

از نیمه های ترم اول می‌توانید صحبت کردن به زبان ترکی استانبولی را شروع کنید از آنجایی که دوره‌های به صورت استاندارد برگزار می شود شما از همان ابتدا به اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان ترکی استانبولی می رسید.

دوره‌های ترمیک و گروهی آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت حضوری در شیراز

دور‌ه‌های فشرده آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های خصوصی زبان ترکی استانبولی

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت کلاسهای کم جمعیت

دوره‌های آنلاین زبان ترکی استانبولی

دوره های ضبط شده دانلودی آموزش زبان ترکی استانبولی با ۶ ماه پشتیبانی

کوتاه‌ترین پاسخ: بین ۶ ماه تا یک سال و نیم. برای مکالمه حداقل ۳ ماه

این پاسخ برای عزیزانی است که برای تعیین وقت سفارت زمان کمی دارند و میخواهند خودشان را برای آزمون آماده کنند و به نمره قبولی و مصاحبه موفق برسند. البته برای تسلط کامل در حد زبان مادری به زبان ترکی استانبولی بیشتر از ۲ سال زمان نیاز دارید.

شما میتوانید در آزمون تعیین سطح رایگان زبان ترکی استانبولی موسسه زبان پارسا شرکت کنید.  بر اساس نتایج حاصله شما را در بهترین  دوره متناسب باسطح و نیاز شما قرار می دهیم.

در موسسه زبان پارسا دوره های زبان ترکی استانبولی در سطوح به شرح زیر تدریس می‌گردد:

  1. مقدماتی
  2. پیشرفته

 

ما برای شاغلین و افراد پر مشغله ‌دوره ‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در روزهای جمعه را پیشنهاد می دهیم.

همین حالا در دوره ترکی استانبولی ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است