موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

زبان اسپانیایی را سریع‌تر روان‌تر با تسلط با اعتماد‌به‌نفس صحبت کن !

با دوره فشرده اسپانیایی یک بار برای همیشه به صورت اصولی و کاربردی فقط در ۶ ماه زبان اسپانیایی از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. بهترین مربیان زبان اسپانیایی در کنار هم برترین مرکز تخصصی آموزش زبان اسپانیایی در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آموزش زبان اسپانیایی ترمیک فشرده خصوصی جمعه‌ها در شیراز

آموزش زبان اسپانیایی در دوره‌های فشرده یا ترمیک اگر به فکر تقویت زبان اسپانیایی هستید ولی هنوز شیوه مناسب سبک یادگیری خودتون را پیدا نکردید، حتما فرم شخصیت‌شناسی را پرکنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

چرا بهترین موسسه آموزش زبان اسپانیایی هستیم؟

بهترین متد

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش زبان اسپانیایی را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

مربیان قوی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت آموزش زبان اسپانیایی قرار دارند. در انتخاب مربی سختگیر هستیم.

کیفیت بالا

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا در کلاس‌بندی و تعیین وقت در اتحاد با بهترین متد در کنار بهترین مربیان بالاترین کیفیت آموزش را به موسسه پارسا آورده است،

تنوع کلاس

دوره‌های مکالمه، ترمیک، گروهی، فشرده، خصوصی به همراه کلاس‌های آنلاین و دوره‌های ویژه شاغلین در آخر هفته‌ها تجربه بینظیری در زبان اسپانیایی پدید آورده است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

از نیمه های ترم اول می‌توانید صحبت کردن به زبان اسپانیایی را شروع کنید از آنجایی که دوره‌های به صورت استاندارد برگزار می شود شما از همان ابتدا به اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان اسپانیایی می رسید.

دوره‌های ترمیک و گروهی آموزش زبان اسپانیایی به صورت حضوری در شیراز

دور‌ه‌های فشرده آموزش زبان اسپانیایی

دوره های خصوصی زبان اسپانیایی

دوره های آموزش زبان اسپانیایی به صورت کلاسهای کم جمعیت

دوره‌های آنلاین زبان اسپانیایی

دوره های ضبط شده دانلودی آموزش زبان اسپانیایی با ۶ ماه پشتیبانی (بزودی)

کوتاه‌ترین پاسخ: بین ۶ ماه تا یک سال و نیم. برای مکالمه حداقل ۳ ماه

این پاسخ برای عزیزانی است که برای تعیین وقت سفارت زمان کمی دارند و میخواهند خودشان را برای آزمون آماده کنند و به نمره قبولی و مصاحبه موفق برسند. البته برای تسلط کامل در حد زبان مادری به زبان اسپانیایی بیشتر از ۲ سال زمان نیاز دارید.

شما میتوانید در آزمون تعیین سطح رایگان زبان اسپانیایی موسسه زبان پارسا شرکت کنید.  بر اساس نتایج حاصله شما را در بهترین  دوره متناسب باسطح و نیاز شما قرار می دهیم.

در موسسه زبان پارسا دوره های زبان اسپانیایی در سطوح به شرح زیر تدریس می‌گردد:

  1. A1
  2. A2
  3. B1
  4. B2

 

ما برای شاغلین و افراد پر مشغله ‌دوره ‌های آموزش زبان اسپانیایی در روزهای جمعه را پیشنهاد می دهیم.

همین حالا در دوره اسپانیایی ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است