موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

زبان روسی را سریع‌تر روان‌تر با تسلط با اعتماد‌به‌نفس صحبت کن !

با دوره فشرده روسی یک بار برای همیشه به صورت اصولی و کاربردی فقط در ۶ ماه زبان روسی از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. بهترین مربیان زبان روسی در کنار هم برترین مرکز تخصصی آموزش زبان روسی در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آموزش زبان روسی ترمیک فشرده خصوصی جمعه‌ها در شیراز

آموزش زبان روسی در دوره‌های فشرده یا ترمیک اگر به فکر تقویت زبان روسی هستید ولی هنوز شیوه مناسب سبک یادگیری خودتون را پیدا نکردید، حتما فرم شخصیت‌شناسی را پرکنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

چرا بهترین موسسه آموزش زبان روسی هستیم؟

بهترین متد

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش زبان روسی را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

مربیان قوی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت آموزش زبان روسی قرار دارند. در انتخاب مربی سختگیر هستیم.

کیفیت بالا

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا در کلاس‌بندی و تعیین وقت در اتحاد با بهترین متد در کنار بهترین مربیان بالاترین کیفیت آموزش را به موسسه پارسا آورده است،

تنوع کلاس

دوره‌های مکالمه، ترمیک، گروهی، فشرده، خصوصی به همراه کلاس‌های آنلاین و دوره‌های ویژه شاغلین در آخر هفته‌ها تجربه بینظیری در زبان روسی پدید آورده است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

از نیمه های ترم اول می‌توانید صحبت کردن به زبان روسی را شروع کنید از آنجایی که دوره‌های به صورت استاندارد برگزار می شود شما از همان ابتدا به اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان روسی می رسید.

دوره‌های ترمیک و گروهی آموزش زبان روسی به صورت حضوری در شیراز

دور‌ه‌های فشرده آموزش زبان روسی

دوره های خصوصی زبان روسی

دوره های آموزش زبان روسی به صورت کلاسهای کم جمعیت

دوره‌های آنلاین زبان روسی

دوره های ضبط شده دانلودی آموزش زبان روسی با ۶ ماه پشتیبانی (بزودی)

کوتاه‌ترین پاسخ: بین ۶ ماه تا یک سال و نیم. برای مکالمه حداقل ۳ ماه

این پاسخ برای عزیزانی است که برای تعیین وقت سفارت زمان کمی دارند و میخواهند خودشان را برای آزمون آماده کنند و به نمره قبولی و مصاحبه موفق برسند. البته برای تسلط کامل در حد زبان مادری به زبان روسی بیشتر از ۲ سال زمان نیاز دارید.

شما میتوانید در آزمون تعیین سطح رایگان زبان روسی موسسه زبان پارسا شرکت کنید.  بر اساس نتایج حاصله شما را در بهترین  دوره متناسب باسطح و نیاز شما قرار می دهیم.

در موسسه زبان پارسا دوره های زبان انگلیسیی در سطوح به شرح زیر تدریس می‌گردد:

  1. مقدماتی
  2. پیشرفته

ما برای شاغلین و افراد پر مشغله ‌دوره ‌های آموزش زبان روسی در روزهای جمعه را پیشنهاد می دهیم.

همین حالا در دوره روسی ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است