موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

زبان آلمانی را سریع‌تر روان‌تر با تسلط با اعتماد‌به‌نفس صحبت کن !

با دوره فشرده آلمانی یک بار برای همیشه به صورت اصولی و کاربردی فقط در ۶ ماه زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. بهترین مربیان آلمانی در کنار هم برترین مرکز تخصصی آموزش زبان آلمانی در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آموزش زبان آلمانی ترمیک فشرده خصوصی جمعه‌ها در شیراز

آموزش زبان آلمانی در دوره‌های فشرده یا ترمیک اگر به فکر تقویت زبان آلمانی هستید ولی هنوز شیوه مناسب سبک یادگیری خودتون را پیدا نکردید، حتما فرم شخصیت‌شناسی را پرکنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

چرا بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی هستیم؟

بهترین متد

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش زبان آلمانی را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

مربیان قوی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت آموزش زبان آلمانی قرار دارند. در انتخاب مربی سختگیر هستیم.

کیفیت بالا

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا در کلاس‌بندی و تعیین وقت در اتحاد با بهترین متد در کنار بهترین مربیان بالاترین کیفیت آموزش را به موسسه پارسا آورده است،

تنوع کلاس

دوره‌های مکالمه، ترمیک، گروهی، فشرده، خصوصی به همراه کلاس‌های آنلاین و دوره‌های ویژه شاغلین در آخر هفته‌ها تجربه بینظیری در زبان آلمانی پدید آورده است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

از نیمه های ترم اول می‌توانید صحبت کردن را شروع کنید از آنجایی که دوره‌های به صورت استاندارد برگزار می شود شما از همان ابتدا به اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان آلمانی می رسید.

دوره‌های ترمیک و گروهی آموزش زبان آلمانی به صورت حضوری در شیراز

دور‌ه‌های فشرده آموزش زبان آلمانی 

دوره های خصوصی زبان آلماني

دوره های آموزش زبان آلمانی به صورت کلاسهای کم جمعیت

دوره‌های آنلاین زبان آلمانی

دوره های ضبط شده دانلودی آموزش زبان آلمانی با ۶ ماه پشتیبانی (بزودی)

کوتاه‌ترین پاسخ: بین ۶ ماه تا یک سال و نیم.

این پاسخ برای عزیزانی است که برای تعیین وقت سفارت زمان کمی دارند و میخواهند خودشان را برای آزمون گوته آماده کنند و به نمره قبولی و مصاحبه موفق برسند. البته برای تسلط کامل در حد زبان مادری به زبان آلمانی بیشتر از ۲ سال زمان نیاز دارید.

شما میتوانید در آزمون تعیین سطح رایگان موسسه زبان پارسا شرکت کنید.  بر اساس نتایج حاصله شما را در بهترین  دوره متناسب باسطح و نیاز شما قرار می دهیم.

بله دوره های آموزشی آلمانی موسسه زبان پارسا منطبق بر آزمون گوته و نیازهای رایج یک زبان‌اموز آلمانی است

در موسسه زبان پارسا دوره های زبان آلمانی در سطوح به شرح زیر تدریس می‌گردد:

  1. A1
  2. A2
  3. B1
  4. B2

ما برای شاغلین و افراد پر مشغله ‌دوره ‌های آموزش زبان آلمانی در روزهای جمعه را پیشنهاد می دهیم.

همین حالا ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است