موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

زبان چینی را سریع‌تر روان‌تر با تسلط با اعتماد‌به‌نفس صحبت کن !

با دوره فشرده چینی یک بار برای همیشه به صورت اصولی و کاربردی فقط در ۶ ماه زبان چینی از مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. بهترین مربیان زبان چینی در کنار هم برترین مرکز تخصصی آموزش زبان چینی در جنوب کشور - شیراز را به وجود آورده اند.

آموزش زبان چینی ترمیک فشرده خصوصی جمعه‌ها در شیراز

آموزش زبان چینی در دوره‌های فشرده یا ترمیک اگر به فکر تقویت زبان چینی هستید ولی هنوز شیوه مناسب سبک یادگیری خودتون را پیدا نکردید، حتما فرم شخصیت‌شناسی را پرکنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند

چرا بهترین موسسه آموزش زبان چینی هستیم؟

بهترین متد

تیم تحقیق و توسعه موسسه زبان پارسا بهترین متد‌های آموزش زبان چینی را برای افزایش راندمان آموزش زبان به کار می برد. بهترین ها در دست ماست.

مربیان قوی

مربیان توانمند موسسه زبان پارسا همواره در بالاترین سطح تحربه و مهارت آموزش زبان چینی قرار دارند. در انتخاب مربی سختگیر هستیم.

کیفیت بالا

تیم آموزشی حرفه‌ای با قدرت بالا در کلاس‌بندی و تعیین وقت در اتحاد با بهترین متد در کنار بهترین مربیان بالاترین کیفیت آموزش را به موسسه پارسا آورده است،

تنوع کلاس

دوره‌های مکالمه، ترمیک، گروهی، فشرده، خصوصی به همراه کلاس‌های آنلاین و دوره‌های ویژه شاغلین در آخر هفته‌ها تجربه بینظیری در زبان چینی پدید آورده است.

شاید پاسخ سوال شما اینجا باشد

از نیمه های ترم اول می‌توانید صحبت کردن به زبان چینی را شروع کنید از آنجایی که دوره‌های به صورت استاندارد برگزار می شود شما از همان ابتدا به اعتماد به نفس لازم برای صحبت به زبان چینی می رسید.

دوره‌های ترمیک و گروهی آموزش زبان چینی به صورت حضوری در شیراز

دور‌ه‌های فشرده آموزش زبان چینی

دوره های خصوصی زبان چینی

دوره های آموزش زبان چینی به صورت کلاسهای کم جمعیت

دوره‌های آنلاین زبان چینی

دوره های ضبط شده دانلودی آموزش زبان چینی با ۶ ماه پشتیبانی (بزودی)

کوتاه‌ترین پاسخ: بین ۱۲ ماه تا یک سال و نیم. برای مکالمه حداقل ۶ ماه

این پاسخ برای عزیزانی است که برای تعیین وقت سفارت زمان کمی دارند و میخواهند خودشان را برای آزمون آماده کنند و به نمره قبولی و مصاحبه موفق برسند. البته برای تسلط کامل در حد زبان مادری به زبان انگلیسی بیشتر از ۳ سال زمان نیاز دارید.

شما میتوانید در آزمون تعیین سطح رایگان زبان چینی موسسه زبان پارسا شرکت کنید.  بر اساس نتایج حاصله شما را در بهترین  دوره متناسب باسطح و نیاز شما قرار می دهیم.

در موسسه زبان پارسا دوره های زبان چینی در سطوح به شرح زیر تدریس می‌گردد:

  1. مقدماتی
  2. پیشرفته

 

ما برای شاغلین و افراد پر مشغله ‌دوره ‌های آموزش زبان چینی در روزهای جمعه را پیشنهاد می دهیم.

همین حالا در دوره چینی ثبت‌نام کنید، فردا خیلی دیر است