موسسه زبان پارسا

تاسیس ۱۳۸۰

در بسیاری از شرکت‌های خارجی داشتن مدرک آیلتس شانس شما را برای پیدا کردن شغل مورد علاقه بیشتر می‌کند و به خصوص در شغل‌های تخصصی و رده بالا مانند حسابداری، مهندسی، پزشکی، حقوق و داروسازی نمره آیلتس شما می‌تواند کلید استخدام در شرکت‌های بین المللی باشد. 

به گزارش کاماپرس، موسسه زبان پارسا اولین و تخصصی‌ترین مرکز آموزش آیلتس در شیراز است که به ارائه آموزش زبان انگلیسی و طیف گسترده‌ای از زبان‌های خارجی می‌پردازد. 

آموزش آیلتس در شیراز با متد ELS

یکی از دلایل پرطرفدار بودن دوره‌های تخصصی آیلتس در موسسه زبان پارسا، استفاده از متد ELS برای آموزش زبان انگلیسی است. در این متد از منابع منحصر به فردی استفاده می‌شود که به صورت اختصاصی در این آموزشگاه در اختیار علاقمندان و زبان آموزان قرار می‌گیرد. 

این دوره‌های فشرده آموزشی مختص افرادی است که می‌خواهند در کمترین زمان ممکن به آموزش زبان انگلیسی پرداخته و مردک آیلتس را با نمره بالا دریافت کنند. این دوره در 30 جلسه و در مدت کمتر از 4 ماه به زبان آموز ارائه می‌شود و معمولا آموزش به روش ELS باعث کسب رتبه 7 و بالاتر در آزمون آیلتس می‌شود. 

متد ELS استفاده شده در موسسه زبان پارسا با پیش نیاز دانش زبان انگلیسی مقدماتی و بدون نیاز به امتحانات تعیین سطح آموزش داده می‌شود و شرکت در این دوره فشرده حتی نیاز به دوره Pre-IELTS ندارد. 

در این دوره آموزش آیتلس در شیراز تمام مهارت‌های آیلتس در هر دو نوع جنرال و آکادمیک به علاقمندان آموزش داده می‌شود و در کنار چهار مهارت لازم شامل صحبت کردن، نوشتن، خواندن و شنیدن، گرامر نیز به صورت کامل به زبان آموز ارائه می‌شود.  

استفاده از حرفه‌ای ترین مدرسان آیلتس در شیراز

یکی دیگر از برتری‌های دوره آیتلس موسسه زبان پارسا نسبت به سایر موسسات آموزش زبان در شیراز، استفاده از بهترین اساتید این رشته است. مدرسین آیتلس این آموزشگاه معمولا از افرادی انتخاب می‌شوند که دارای دانش فنی بالا و خلاقیت در آموزش زبان باشند. مدرسین آیلتس این موسسه زبان معمولا در پایان هر دوره با استفاده از تجربیات کسب شده، دانش فنی خود را به روز رسانی کرده و دوره جدید را با روش‌ها و تجربیات جدید برگزار می‌کنند.  

مدرسینی که دارای مهارت کامل در تمام بخش‌های صحبت کردن، نوشتن، خواندن، شنیدن و گرامر هستند می‌توانند زبان آموزان را به سمت موفقیت در امتحانات آیتلس نیز راهنمایی کنند. بر همین اساس در موسسه زبان پارسا نیز برای آموزش آیلتس در شیراز از دو استاد مجرب و متخصص در زمینه آیتلس که تمام دوره‌های آموزشی خود را در آمریکا و موسسات خارج از کشور گذرانده‌اند، بهره برده شده است. 

برگزاری امتحانات دوره‌ای برای زبان آموزان آیلتس 

موسسه زبان پارسا برای آموزش آیلتس در شیراز با بیشترین قبولی در امتحانات اصلی، روش‌های خاصی را در هر دوره برنامه‌ریزی می‌کند. یکی از این روش‌ها قرار دادن زبان آموزان و متقاضیان مدرک آیلتس در جو امتحانات نهایی و اصلی با برگزاری دوره‌ای امتحانات است. این امتحانات داخلی درون آموزشگاهی کاملا شبیه و با حس و حال اصلی امتحانات آیلتس برگزار می‌شود. 

در این روش امتحانات اصلی و نهایی آیلتس در موسسه و در حین برگزاری دوره شبیه‌سازی شده و به صورت مستمر از زبان‌آموزان امتحان به عمل می‌آید. در این امتحانات علاوه بر آگاهی از نقاط ضعف و برتری هر زبان آموز و رفع ایرادات هر فرد، زبان آموزان حاضر با جو حاکم بر امتحانات آیلتس نیز آشنا شده و استرس و اضطراب ناشی از این امتحانات به حداقل ممکن می‌رسد. 

تضمین نمرات مورد قبول برای استخدام، مهاجرت 

برای استفاده از هر یک از مزایای داشتن مدرک آیلتس می‌بایست حداقل نمره لازم را در امتحان نهایی کسب کنید. نکته مهم در این زمینه، عدم کارایی نمرات زیر 6 آیلتس است. به همین دلیل موسسه زبان پارسا، علاوه برگزاری دوره‌های فشرده تضمینی، نمرات امتحان نهایی شما را نیز برای استفاده از این مزایای تضمین می‌کند. 

برای نمونه استخدام در شرکت‌های خارجی و بین المللی نیاز به نمره آیلتس بالای 7 دارد. هر چه نمره آیلتس شما بیشتر از 7 باشد، شانس شما برای یافتن یک شغل سطح بالا و ایده‌آل به همان اندازه بیشتر می‌شود.

برای مهاجرت نیز ممکن است که داشتن نمره ۶ آیلتس کفایت کند. بیشتر کشورهایی که این شرط را برای مهاجرت دارند، نمره ۶ و بالاتر را در این زمینه کافی می‌دانند. 

تضمین نمرات آیلتس برای ادامه تحصیل

ادامه تحصیل در دانشگاه‌های مطرح خارجی نیز نیاز به نمره آیلتس بالای 6 داشته و این دانشگاه‌ها فقط آیلتس آکادمیک را مورد قبول می‌دانند. به همین دلیل موسسه زبان پارسا برای آموزش آیلتس در شیراز هر دو سطح جنرال و آکادمیک را به صورت همزمان مد نظر قرار می‌دهد. 

به این ترتیب افرادی که در این موسسه آموزش دیده و موفق به کسب مدرک آیلتس شده‌اند، هم می‌توانند با سطح جنرال برای مهاجرت و یافتن شغل از مدرک خود  اقدام کنند و هم اینکه با آموخته‌های خود در سطح آکادمیک، بتوانند از دانشگاه‌های مورد نظر خود پذیرش بگیرند. 

برگزاری آزمون‌ ماک آیلتس در شیراز 

برگزار آزمون‌های شبیه سازی شده آیلتس که به آموزش ماک آیلتس نیز معروف است، به صورت مرتب در موسسه زبان پارسا برای زبان آموزان این موسسه و کلیه متقاضیان آموزش آیلتس در شیراز برگزار می‌شود. در این آزمون‌های شبیه‌سازی شده هر چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان آموزان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت کارنامه‌ای شبیه کارنامه آیلتس به این افراد ارائه می‌شود. با توجه به نمرات این کارنامه و مشاوره‌های بعد از آزمونی که توسط اساتید مجرب ارائه می‌شود، هر زبان آموز می‌تواند به نقاط ضعف خود پی برده و خود را بهتر برای امتحان نهایی آماده کند. 

آزمون‌های ماک برای هر دو حالت جنرال و آکادمیک انجام می‌گیرد و یک امتحان ماک نیز برای افرادی که در دوره‌های آیلتس موسسه حاضر هستند، به صورت رایگان برگزار می‌شود. 

نحوه ثبت نام در موسسه زبان پارسا برای آموزش آیلتس در شیراز 

علاقمندان به دریافت مشاوره، اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره‌های فشرده و تضمینی آیلتس موسسه زبان پارسا می‌توانند به سایت رسمی این موسسه در آدرس parsa-li.com مراجعه و یا با شماره تلفن 07132331829 تماس بگیرند. به منظور مراجعه حضوری، آدرس موسسه برای آموزش آیلتس در شیراز حد فاصل چهارراه بنفشه و چهارراه خلد برین است. 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *